Matka Boska
Rozaniec
Paź01

Miesiąc Modlitwy Różańcowej

wtorek, 01 października 2013 15:32
Email Drukuj PDF

Rozpoczął się kolejny w naszym życiu miesiąc Modlitwy Różańcowej. Zachęcamy by włączyć się w dzieło wspólnej modlitwy w miesiącu październiku oraz przez cały rok. Twoja modlitwa jest potrzebna, ważna. Pamiętaj, że każdy z nas ma wiele spraw, które pragnie oddawać Bogu - każdy też może modlić się na Różańcu. Nie zapominajcie o tym. Przypominamy intencje naszej krucjaty:

* Pragniemy modlić się w intencji Kościoła Świętego, Ojca Świętego Franciszka, wszystkich kapłanów, zakonników, siostry zakonne, wszystkie osoby konsekrowane oraz za świeckich.

* Modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne, misyjne oraz do instytutów świeckich.

* Ogarniamy modlitwą młodzież z jej wszystkimi problemami, troskami, zwłaszcza uzależnioną od narkotyków, dopalaczy, nikotyny i alkoholu, nieczystości, seksu i jakichkolwiek uwikłań, które niszczą mieszkanie Boga w nas.

* Ogarniamy modlitwą cały świat, prosząc o pokój, zwłaszcza w naszej Ojczyźnie.

* Modlimy się za wszystkie ludzkie serca i zwracamy się do Niepokalanej Matki Kościoła, by połączyła je z Najświętszym Sercem Swego Syna Jezusa Chrystusa.

* Modlimy się we wszystkich intencjach przesyłanych do Krucjaty Różańcowej przez stronę internetową.

* Ogarniamy modlitwą Krucjatę Wyzwolenia Człowieka (www.kwc.oaza.pl) oraz wszystkie dzieła, które KWC podejmuje na rzecz ratowania człowieka z jego wielu uzależnień. Modlimy się we wszystkich intencjach, które są podawane poprzez modlących się na stronie KWC, oraz za wszystkich którzy się modlą.